Foreningen Tiltak | JUSTIN BIEBER, SMILENDE OG UNDERHOLDENDE!
1177
post-template-default,single,single-post,postid-1177,single-format-standard,vcwb,vcwb-ver-2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive,elementor-default

JUSTIN BIEBER, SMILENDE OG UNDERHOLDENDE!

27 sep JUSTIN BIEBER, SMILENDE OG UNDERHOLDENDE!

Superstjernen Justin Bieber holdt konsert i Telenor Arena 23. og 24. september, som en del av verdensturneen «Purpose World Tour». 

Den internasjonale superstjernen Justin Bieber holdt konsert på stappfulle Telenor Arena 23. og 24. september. Den store fanskåren hadde gledet seg til dette, og det var veldig god stemning! Med et utrolig sceneshow, noe Justin Bieber leverer så er det en utrolig fullverdig konsert opplevelse, for store og små.

Med låten «Sorry» som en perfekt avslutning på konserten, så håper vi alle våre medlemmer som var der, samt andre Beliebers koste seg masse på konsert!

2016_justinbieber